sobota, 19 czerwca 2010

Choroba jasna...

Miałem napisać większą i bardziej oryginalną notkę, ale okazało się, że Marysia wstała z zapaleniem ucha, więc nie mam kiedy i jak napisać coś od siebie (tak jak to na swoim blogu zrobił Puszon). Dlatego zaproszę na stronę wydawnictwogramel.pl, a tutaj przekleję treść notki:

 

 

DDGF

W ramach tej akcji postanowiliśmy zaprezentować Wam Zmierzch Bohaterów - wstęp do Evernight! Możecie już teraz, przed wydaniem podręcznika, przekonać się jak wygląda Tarth i pokochać ten wesoły świat. A później zobaczyć, co się z nim stanie w Nocy Bohaterów. Uwaga dla wszystkich - podręcznik będzie w kolorze, z zupełnie nowymi materiałami, których w Zmierzchu nie ma. 

Oprócz tego, w ramach DDGF szykujemy dla was, drodzy Fani, jeszcze parę niespodzianek. Ale niestety, największą sprawiła nam drukarnia oraz Poczta Polska - i dlatego o owych niespodziankach dowiecie się już niedługo.

I last, but not least - Marcin "Paladyn" Roszkowski (PALADYNS TOWER GAMES), w ramach Dnia Darmowych Gier Fabularnych przygotował przygodę do Savage Worlds - Operacja: Gotterdammerung „Tajemnica więźnia numer siedem"

Evernight: Noc bohaterów

Oto Tarth, lśniący niczym klejnot świat zielonych dolin i błękitnych mórz. Odkąd ustała Wielka Wojna Ras, ludzie żyli w spokoju, a zło czaiło się wyłącznie w odległych, niedostępnych kryjówkach. Szczęśliwe królestwo Waluzji przemierzały drużyny bohaterów – grupy nieustraszonych herosów, zawsze gotowych walczyć w obronie prostych ludzi. O ich mężnych czynach śpiewano pieśni i opowiadano legendy. Przyszłość Tarth wydawała się świetlana. Ale wówczas nadeszli Oni. I światło zniknęło na zawsze.

Evernight to świat dark fantasy, jakiego jeszcze nie było. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

Podręcznik zawiera ponadto nowe przewagi, zawady, nadprzyrodzone moce i magiczne przedmioty oraz specjalne reguły tworzenia i rozwoju drużyny bohaterów. Mistrzowie Gry otrzymują kompletną kampanię, która ujawnia tajemnicę kryjącą się w zamierzchłej przeszłości świata, cały legion nowych potworów, generatory przygód oraz wskazówki, jak wykorzystać świat Tarth jako scenerię konwencjonalnej kampanii fantasy, w czasach poprzedzających główny wątek.

Wszystko to z zupełnie nowymi grafikami (przedsmak których macie na ostatniej stronie Zmierzchu Bohaterów), w kolorze i w formacie znanym wam z Savage Worlds Edycja Polska!

Evernight: Noc bohaterów – już w te wakacje!

Logo - Khaki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz